Wrzosy Pomorskie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (zamienił w treści „".” na „”.”)
Linia 1: Linia 1:
  
  
(niem. ''Mühlenbeck''), odległość od [[Szczecin Lotnisko|Szczecina Lotniska]] 11,2 km. Zlokalizowany był przy skrzyżowaniu ul. [[Pyrzycka|Pyrzyckiej]] ([[w:droga krajowa nr 3]]) i Wędrownej, która jest pozostałością dawnej linii kolejowej. Niemiecka nazwa stacji pochodzi od nazwy osiedla [[Śmierdnica]]. Najbliżej położony przystanek ZDiTM to „Śmierdnica-Pętla".
+
(niem. ''Mühlenbeck''), odległość od [[Szczecin Lotnisko|Szczecina Lotniska]] 11,2 km. Zlokalizowany był przy skrzyżowaniu ul. [[Pyrzycka|Pyrzyckiej]] ([[w:droga krajowa nr 3]]) i Wędrownej, która jest pozostałością dawnej linii kolejowej. Niemiecka nazwa stacji pochodzi od nazwy osiedla [[Śmierdnica]]. Najbliżej położony przystanek ZDiTM to „Śmierdnica-Pętla”.
 
== Zobacz też ==
 
== Zobacz też ==
 
* [[Śmierdnica]]
 
* [[Śmierdnica]]
 
{{Stacje kolejowe w Szczecinie}}
 
{{Stacje kolejowe w Szczecinie}}
 
[[Kategoria:Stacje i przystanki kolejowe]]{{zwiki}}
 
[[Kategoria:Stacje i przystanki kolejowe]]{{zwiki}}

Wersja z 13:26, 30 kwi 2013


(niem. Mühlenbeck), odległość od Szczecina Lotniska 11,2 km. Zlokalizowany był przy skrzyżowaniu ul. Pyrzyckiej (w:droga krajowa nr 3) i Wędrownej, która jest pozostałością dawnej linii kolejowej. Niemiecka nazwa stacji pochodzi od nazwy osiedla Śmierdnica. Najbliżej położony przystanek ZDiTM to „Śmierdnica-Pętla”.

Zobacz też


Wikipedia.jpg
Artykuł może zawierać treści pochodzące z Wikipedii.